základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Úspěchy našich žáků

školní rok 2019/20

 



 

Sportovní soutěže

 

Minikopaná - okrskové kolo, kat. IV., chlapci - 11. 10. 2019

Naši chlapci sehráli 4 zápasy, obsadili 3. místo a postoupili do okresního kola, které bude na jaře.

Podrobný popis utkání

 

Přespolní běh - okresní kolo - 2. 10. 2019

Zúčastnilo se 25 žáků 2. stupně.

V družstvech si lépe vedli chlapci - mladší i starší žáci skončili na 5. místě.

Mladší žákyně byly 12. a starší žákyně obsadily 6. místo.

V jednotlivcích byli nejlepší Aneta Sáblíková (3. místo) a Petr Hanus (4. místo).

 


Vědomostní soutěže

 

Bobřík informatiky 2019 - listopad 2019   

V kategorii MINI soutěžilo 32 žáků, Bobříka ulovilo 14 soutěžících.

1.-2. J.Dokulil (5.B) a J.Šebesta (5.A), 3. A.Musilová (5.A). Výsledky Mini (pdf)

V kategorii BENJAMÍN soutěžilo 100 žáků, Bobříka ulovilo 21 soutěžících.

1. V.Růžičková, 2.-3. M.Dolák a M.Hrubý (všichni 7.B). Výsledky Benjamín (pdf)

V kategorii KADET soutěžilo 58 žáků, Bobříka ulovilo 21 soutěžících

1.-2. P.Švoma (8.B), O.Jambor (9.B), 3. V.Balcar (8.B). Výsledky Kadet (pdf)

Správná řešení lze po zadání kódu žáka najít na www.ibobr.cz

 

Logická olympiáda - krajské kolo, Jihlava 1. 11. 2019

Soutěže se zúčastnilo 5 našich žáků , všichni soutěžili v kategorii A (3. - 5. ročník ZŠ).

Nejlépe si vedl J. Šebesta - obsadil 10. místo. Těsně za ním skončili R.Pohanka a Š.Trojanová.

Podrobné výsledky na stránkách soutěže

 

Peníze a my - 23. 10. 2019

Ve středu 23. 10. se dvě družstva z 9.B zúčastnila soutěže Peníze a my (4. ročník soutěže finanční gramotnosti). Tým Lovci mamutů - M.Kunstmüller, M.Liška, T.Marek vybojoval v konkurenci 17 soupeřů krásné 2. místo.

Druhý tým - Klasicky tvořili M.Kaplan, O.Pleva a V.Podsedník.

Kluci měli za úkol připravit prezentaci podle zadání – fiktivní cestovka nebo zážitková agentura navrhuje výlet na míru určité skupině lidí a pak psali test.

 

Logická olympiáda - nominační kolo

V kategorii A (3. - 5. ročík) se soutěže zúčastnilo 22 dětí, do krajského kola postupuje 5 soutěžících: J.Dokulil (2. místo v krajském porovnání), R.Pohanka, J.Šebesta, M.Pohanková a Š.Trojanová.

V kategorii B (2. stupeň) soutěžilo 9 žáků.

Nejlépe se umístila K.Závorková, další byly Š.Hrnčířová a V.Jindrová.

V kategorii B nikdo nepostupuje do krajského kola.

Výsledková listina-A, Výsledková listina-B

 


Umělecké soutěže


Sběr

 

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky