základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Besipáček

finále 16. 4. 2019, Žďár nad Sázavou

 

Tradiční soutěž pro žáky 4. a 8. ročníků žďárských škol připravil i tentokrát Aktiv Besip při MěÚ Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Městskou policií a Policií české republiky.

V základním kole absolvovali všichni žáci uvedených ročníků test z pravidel silničního provozu a znalosti našeho města.

 

Nejúspěšnější žáci z každé zúčastněné třídy pak postoupili do finálového kola, které se konalo v úterý 16. 4. na Dětském dopravním hřišti ve Žďáře nad Sázavou.

 

Naši školu v tomto finálovém kole reprezentovali Matěj Šotek (4.A), Nikola Jindrová (4.B), Jiří Kolek (8.A), Ondřej Jambor, Matyáš Kunstmüller, Ondřej Novák a Ondřej Pleva (všichni 8.B).

 

Je třeba říci, že reprezentovali velmi úspěšně, neboť se všichni umístili mezi deseti nejlepšími soutěžícími v obou kategoriích. Museli přitom prokázat řadu znalostí, schopností a dovedností z oblasti dopravních předpisů, řešení dopravních situací, praktické jízdy po dopravním hřišti a poskytování první pomoci.

 

Mezi žáky 4. tříd obsadila N. Jindrová 10. místo a M. Šotek skončil na krásném 2. místě.

Chlapci z 8. tříd byli ještě úspěšnější. O. Novák byl na 7. místě, J. Kolek skončil na 5. místě, O. Jambor po prohrané dodatečné soutěži obsadil nepopulární 4. místo, O. Pleva se umístil na 2. místě a M. Kunstmüller celou soutěž vyhrál.

 

 

Děkujeme všem zúčastněným žákům za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým úspěchům, které si vychutnali při závěrečném vyhodnocení soutěže v pátek 26. 4. 2019 na Staré radnici.

p. uč. Jiří Beneš

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky