základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Florbal - okrskové kolo (kat. IV. - chlapci)

22. 11. 2018, hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou

 

Účastníci - naše skupina

  • ZŠ Komenského 2 Žďár nad Sázavou

  • Gymnázium Žďár nad Sázavou

  • 2. ZŠ Nové Město na Moravě

  • ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou

  • ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou

  • ZŠ Nížkov

 

Naši školu reprezentovali:

T. Grygar (8.A), M. Kunstmüller (8.B),

A. Bantianidis, M. Ptáček, L. Soukup, M. Vytlačil (9.A),

T. Kotovic, T. Topinka, L. Trojan (9.B)

 

Zápasy

2. ZŠ – Gymnázium Žďár nad Sázavou 3 : 3

branky: Ptáček 3x

V prvním utkání se naši hráči nedokázali dostat do potřebného tempa a herní pohody. Po prvním obdrženém gólu dokázali po pěkné kombinaci vyrovnat a následně po využití soupeřovy nedůslednosti i vstřelit druhou branku, ale ani to nevedlo k uklidnění a dotažení utkání do vítězného konce. Soupeř nedlouho před koncem po náhodné střele vyrovnal a bohužel hned po rozehrání se opět dostal do vedení. Naštěstí aspoň po důrazném napadání na soupeřově polovině dokázalo naše družstvo vyrovnat.

 

2. ZŠ – 2. ZŠ Nové Město na Moravě 3 : 4

branky: Topinka, Bantianidis, Kunstmüller

Utkání pro naše družstvo začalo velmi špatně, protože hned z první akce soupeře jsme dostali branku. Další průběh utkání se vyznačoval řadou nepřesností hráčů obou týmů, z nichž některé byly trestány brankami. Bohužel pro nás vždy, když jsme dokázali vyrovnat, přišla odpověď soupeře a stále jsme prohrávali. V samotném závěru jsme měli velmi dobrou možnost k vyrovnání, avšak na rozdíl od prvního utkání ji hráči nevyužili a odešli z utkání poraženi.

 

2.ZŠ – ZŠ Švermova 1 : 2

branka: Kotovic

Utkání s obvyklým favoritem těchto turnajů začalo očekávaně jejich tlakem, kterému naši hráči poměrně dlouho odolávali. Překvapením tedy bylo, když po jedné z našich mála střel jsme se dostali do vedení. Bohužel poměrně brzy dokázal soupeř využít jednu z nedůsledností hráčů v obraně a srovnal. Nadále jsme byli pod tlakem, ale soupeře jsme k vážnějšímu ohrožení naší branky nepouštěli. O to více mrzí, že po rychlé rozehrávce trestného úderu, na kterou naši hráči včas nereagovali, dosáhl soupeř vítězné branky jen několik sekund před koncem

 

2.ZŠ – ZŠ Palachova 0 : 0

V celkově bojovném utkání nedokázal ani jeden ze soupeřů využít některou z chyb druhého týmu. S jistou dávkou štěstí jsme přečkali šance soupeře, ale sami jsme se nedokázali prosadit.

 

2. ZŠ – ZŠ Nížkov 2 : 1

branky: Grygar, Trojan

V utkání o konečné 9. místo v turnaji bylo na hráčích aspoň zpočátku patrné zklamání z toho, že jejich výkony nestačily na lepší umístění ve skupině. Asi i proto se soupeř po chybě naší obrany ujal vedení. Poté už však naši hráči začali hrát lépe a po povedené rozehrávce trestného úderu vyrovnali. Dlouho se však nedařilo vstřelit další branku, i když šance byly. Nakonec padlo rozhodnutí z docela náhodné střely z větší vzdálenosti.

 

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci.

p. uč. Jiří Beneš

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky