8.A – Grodl František, Hrubý Tomáš, Pecka Samuel, 8.B – Osmík Jiří, 7.A – Bantianidis Athanasios, Ptáček Martin, Soukup Lukáš, 6.A – Grygar Tomáš, 6.B – Kunstmüller Matyáš, Novák Ondřej

Zápasy našeho mužstva

II. ZŠ Žďár – ZŠ Velká Losenice 3 : 1

Branky: Hrubý 2x, Novák

Úvodní utkání celého turnaje bylo od počátku opatrné. Hra byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Nám se podařilo jít do jednobrankového vedení, ale v zápětí, po trestuhodně nerozebrané standardní situaci, bylo vyrovnáno. To však naše hráče zdravě nabudilo a vrhli se odvážně do útoku. Naše snaha přinesla své ovoce v podobě dvou slepených gólů, které utkání rozhodly.

II. ZŠ Žďár – ZŠ Nové Město 5 : 0

Branky: Kunstmüller 2x, Osmík, Novák, Hrubý

Od začátku druhého zápasu jsme měli mírnou převahu. Soupeři jsme míček téměř nepůjčovali a sami obstojně kombinovali. Po dvou vstřelených brankách bylo rozhodnuto.

Vyloučení: Ptáček, hráčská lavice

Semifinálový duel byl rozhodující z hlediska postupu do okresního kola. Oba soupeři se snažili neudělat chybu a tím nenabídnout protivníkovi šanci. Rozhodující moment nastal za našeho hubeného vedení 1:0, kdy jsme soupeři nabídli dvě přesilové hry. Se štěstím jsme obě přestáli bez úhony a již v plném počtu dvakrát udeřili. Do konce zápasu jsme pak tempo hry měli plně pod kontrolou.

Finále:

II. ZŠ Žďár – IV. ZŠ Žďár 3 : 3 sn 2 : 3

Branky: Pecka, Hrubý, Kunstmüller

Nájezdy: Hrubý 2x, Vyloučení: Soukup

Finálový zápas dvou jistě postupujících byl od úvodu velmi útočný. Po našich hrubých chybách (opět nerozebrání hráčů při standardce) šel soupeř do dvoubrankového vedení. Navíc náš brankář zcela zbytečně zahrál rukou mimo brankoviště a šli jsme do tří. Oslabení jsme s vypětím všech sil přestáli a začali konečně hrát naši hru. Během několika minut jsme zápas zcela otočili a směřovali k vítězství. Útočnou euforií jsme se však nechali strhnout až příliš a půl minuty před koncem soupeř vyrovnal.

V samostatných nájezdech pak byl šťastnější.

Postup do okresu je zasloužený a doufejme, že se nám podaří uhrát dobrý výsledek.