Závěrečná práce

9.B 2008/09

skupina A1

skupina A2

skupina A3

skupina A5

skupina A6

skupina B1

skupina B2

skupina B3

skupina B5

skupina B6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skupina A3

ve skupině pracovali: Fousková, Heinová, Křehlíková

Kazuka

Popis modelu

Dle původního plánu mělo naše originální autíčko zaměstnat oba motorky a na stisknutí tlačítka zastavit. Po uvolnění tlačítka se měl rozjet jeden motorek a po 6 vteřinách zastavit. Mezitím mělo vyluzovat líbeznou melodii.

V konečné verzi líbezná melodie ke slyšení opravdu je, avšak se zbytkem jsme se musely rozloučit a vyplodit novou verzi. Nejdříve nastupuje žárovka, která 4 vteřiny svítí. Začne hrát superdlouhá skladba, která se se čtyřvteřinovou pauzou opakuje. Zároveň se na stisk tlačítka rozjede jedno kolo, po 6 vteřinách zastaví. Po uvolnění tlačítka se rozjede zase druhé kolo a zase po 6 vteřinách zastaví. To celé se opakuje. Tedy aspoň to tak fungovat mělo, tlačítku totiž bylo na obtíž spolupracovat.

Program

Žárovka na B se na 4s rozsvítí. Začne hrát melodie, která se pak na 4s zastaví a zase se opakuje. Nezávisle na tom se po stisknutí tlačítka rozjede motorek na A, na plnou rychlost, a po 6s zastaví. Po uvolnění tlačítka se rozjede motorek na C, taky na plnou rychlost, a taky po 6s zastaví. To celé se opakuje. Jenže tahle větev trošku nefunguje.

     

Fotečky:)

 

 

 

Naše Autíčko:) Naše autíčko z vrchu:) Opět naše autíčko:)