6.A – Jindra Matěj, 6.B – Hrubý Michal, Trejbal Michal, Zatloukal Ondřej, 6.C – Pachl Tomáš,

7.B – Culek Jaroslav, Jambor Leoš, Křehlík Tomáš, Klement Radim, Svoboda Zdeněk,

8.A - Pachl Zdeněk, 8.B – Svoboda Jakub

Zápasy našeho mužstva

II. ZŠ Žďár – ZŠ Sokolovská VM      3 : 1   (1 : 1)

Branky: Trejbal 2x, Jindra

Vstup do prvního zápasu jsme totálně zaspali, asi jsme ještě byli myšlenkami na cestě. První útok soupeře – 0:1. Naštěstí to naše hráče probudilo a začali hrát florbal. Po tlaku, který jsme na soupeře vyvíjeli po celé utkání, se nám podařilo vyrovnat šťastnou střelou.

Druhý poločas byl zcela v naší režii, přesto nás uklidnilo až dvoubrankové vedení po krásné akci celé pětky. Po zbytek utkání jsme protivníka nepustili přes půlící čáru.

II. ZŠ Žďár – ZŠ Školní VM     4 : 2   (2 : 0)

Branky: Pachl Zdeněk, Trejbal, Pachl Tomáš, Křehlík

Vyloučení: Jindra

Ve druhém utkání jsme narazili na velice kvalitního soupeře. Tentokráte jsme vstup do zápasu zvládli o poznání lépe a do druhého poločasu šli s dvoubrankovým náskokem.

Druhá půle nabídla velice pohledné a dramatické utkání. Na snížení soupeře jsme vždy rychle odpověděli stejnou mincí. Utkání dotáhli do vítězného konce, ale dalo se předpokládat, že se soupeři nevidí naposledy.

Semifinále

II. ZŠ Žďár – ZŠ Velká Bíteš     1 : 0   (0 : 0)

Branky: Trejbal

Semifilnálové utkání nabídlo taktickou bitvu. Z naší strany snaha o kombinační hru, ze strany soupeře, snaha o dotažení zápasu na nájezdy. Dlouho se naše snaha míjela účinkem. Vypracovali jsme si řadu příležitostí, ale chyběl nám klid při zakončení.

Nakonec utkání rozhodla nenápadná střela ze střední vzdálenosti. Přes zlepšenou hru v závěru se soupeř k vyrovnání nedostal.

Finále

II. ZŠ Žďár – ZŠ Školní VM     5 : 1   (3 : 1)

Branky: Křehlík 2x, Jindra, Pachl Tomáš

Finále svedlo dohromady dva soupeře, kteří odehráli vynikající zápas již ve skupině. Začali jsme famózně a už ve druhé minutě si soupeř bral oddechový čas (za stavu 2:0). Po timeoutu se hra vyrovnala a hra získala opět vysokou kvalitu. Situaci jsme si zkomplikovali ihned po vhazování ve druhé půli. Naštěstí se našim hráčům nerozklepala kolena a zařadili ještě vyšší rychlostní stupeň. Zápas jsme nakonec zcela ovládli a zaslouženě postoupili do krajského kola.

Turnaj nebyl vůbec jednoduchý (jak by mohly napovídat výsledky), ale naši hráči ukázali svoji kvalitu a vůli po vítězství. Snad si toto všechno přenesou i do „kraje“, který se koná 6.12. v Havlíčkově Brodě.