základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Florbal – okrskové kolo (kategorie III.)

5. 11. 2013, Sportovní hala ve Žďáře nad Sázavou

Účastníci

ZŠ Palachova Žďár n.S., ZŠ Švermova Žďár n.S., ZŠ Komenského 2 Žďár n. S., Gymnázium Žďár n.S., ZŠ Nížkov, ZŠ Svratka, ZŠ Velká Losenice

Naši školu reprezentovali

6.A - Jindra Matěj, 6.B – Hrubý Michal, Trejbal Michal, 6.C – Pachl Tomáš

7.B - Jambor Leoš, Klement Radim, Křehlík Tomáš,

8. A - Pachl Zdeněk, 8.B – Svoboda Jakub

 

Zápasy našeho mužstva

II. ZŠ Žďár – Gymnázium Žďár 4 : 0

Branky: Křehlík, Trejbal, Hrubý, Pachl T.

Po počáteční nervozitě se nám vstup do turnaje vydařil a v soupeře jsme jasně předčili. Skóre mohlo být i mnohem vyšší, ale neproměnili jsme řadu vyložených šancí.
 

II. ZŠ Žďár – IV. ZŠ Žďár 2 : 2

Branky: Svoboda, Trejbal

Utkání s velkým aspirantem na postup jsme zahájili doslova „lajdácky“. Po patnácti vteřinách jsme prohrávali (po našich hrubých chybách). Naši hráči však nesložili zbraně a bojovali. Postupně jsme si začali vytvářet mírný tlak a několik slibných příležitostí. Bohužel jsme opět neuhlídali rychlý protiútok soupeře a bylo to o dvě branky. Naše převaha však již byla znatelnější a dvěma rychlými góly jsme utkání vyrovnali a měli i několik dobrých příležitostí utkání zcela otočit. To se bohužel nepodařilo.
 

II. ZŠ Žďár – ZŠ Nížkov 6 : 0

Branky: Křehlík 2x, Pachl T., Svoboda, Hrubý, Pachl Z.

V poslední utkání ve skupině jsme potřebovali zvítězit o čtyři a více branek. Na soupeře jsme vlétli a velmi rychle vedli o čtyři. Hráči však (v dobrém úmyslu) začali řešit některé situace až moc individuálně a brankostroj se na nějakou chvilku zadrhl. Ke konci jsme přeci jen přidali dva uklidňující góly a skupinu vyhráli.

 

Semifinále

II. ZŠ Žďár – ZŠ Svratka 5 : 0

Branky: Křehlík 2x, Pachl T. 2x, Hrubý

Semifinále bylo jednostrannou záležitostí. Brzy jsme se dostali do tříbrankového vedení a hru jsme měli plně ve své moci. Soupeř se soustředil pouze na obranu a postup do finále nám dost usnadnil.
 

Finále

II. ZŠ Žďár – IV. ZŠ Žďár 6 : 4

Branky: Křehlík 2x, Hrubý 2x, Pachl T., Trejbal

Finálové utkání sice neřešilo postup do okresního kola (postupují oba finalisté), ale určitě má vždy velkou prestiž. Začátek byl ovšem jako přes kopírák – patnáctá vteřina 0:1. Tentokráte se nám podařilo utkání brzy otočit a udržovat si stále minimální náskok. Vyrovnané utkání mělo velice slušnou úroveň.

Turnaj jsme zvládli bez jediného vyloučeného hráče a zaslouženě postoupili do okresního kola, které se uskuteční 22. 11. 2013 ve Velkém Meziříčí. Držte nám palce.

 

Fotky z utkání

Mgr. Jiří Staněk

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky