základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

telefon

škola-info, ústředna:

566 625 515

ředitel:

566 625 540

zástupce:

566 620 266

družina:
(nemá vlastní tel. linku)

566 625 515

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy

Město Žďár n. S.
MŠMT

 

Olympijský den - 1. stupeň

5. června 2012

 

Při olympiádě nás letos potrápilo počasí.

Po slavnostním zahájení s olympijským ohněm a vlajkou se závodníci rozešli k jednotlivým sportovištím.

Závodilo se ve sprintu, skoku dalekém a hodu. Pro pobavení byly připraveny i netradiční disciplíny a náčiní na hřišti pro kolektivní hry.

Začátek probíhal slibně, ale pak se začaly nad hřištěm kupit zlověstné mraky a i když jsme dělali, že je nevidíme, spustil se z nich nejprve drobný, potom vytrvalejší déšť.

Některé třídy rychle dokončovaly započaté disciplíny, ostatní soutěžící se běželi schovat do haly. Po dvaceti minutách jsme se (za mohutných protestů mnohých závodníků) přesunuli do školy, kde jsme ve vestibulu postupně vyhlásili výsledky olympiády.

Druhý den dokončil závody pátý ročník, takže nakonec jsme olympiádu i v improvizovaných podmínkách zvládli.

Nejlepších výsledků po součtu umístění dosáhla tentokrát třída 5. A, která si pochutnala na tradičním dortu.

Děkujeme všem rodičům a přátelům školy, kteří nám poslali sponzorské dary a díky nimž si děti odnášely hodnotné ceny.

Děkujeme deváťákům, kteří se velmi osvědčili u jednotlivých disciplín, počítání výsledků nebo jako doprovod tříd. Bez jejich pomoci bychom se těžko obešli.

A samozřejmě děkujeme všem učitelům za náročnou přípravu olympiády a práci rozhodčích.

 

Fotografie z Olympijského dne

Poděkování sponzorům

 

Výsledky - 1. ročník

Výsledky - 2. ročník

 Skok daleký

Skok daleký

K. Slámová O. Pleva A. Svobodová S. Nečas
E. Nedělková D. Krmášek M. Dvořáková V. Zedník
A. Zažímalová S. Pelikán T. Culková T. Smolík

Hod míčkem

Hod míčkem

A. Zažímalová D. Krmášek S. Topinková S. Nečas
N. Jordanová P. Brabec J. Vacková J. Malicki
K. Vostřejšová M. Žák M. Dvořáková L. Soukup

Sprint

Sprint

K. Slámová D. Krmášek A. Svobodová S. Nečas
E. Nedělková O. Jambor M. Dvořáková V. Zedník
N. Pachlová O. Pleva S. Topinková F. Svoboda
       

Výsledky - 3. ročník

Výsledky - 4. ročník

Skok daleký

Skok daleký

E. Flesarová Š. S. Sukup L. Slavíková M. Zažímal
E. Niederlová J. Osmík K. Schmidtová V. Škába
V. Háčková A. Krejčí B. Machalová Š. Novotný

Hod míčkem

Hod míčkem

L. Krejčí Š. S. Sukup B. Machalová J. Kroupa
E. Niederlová A. Krejčí L. Slavíková V. Moučka
B. Fabíny F. Viedergot J. Hofmanová T. Pachl

Sprint

Sprint

E. Flesarová A. Krejčí L. Slavíková M. Zažímal
E. Niederlová F. Viedergot B. Machalová M. Trejbal
V. Háčková Š. Svoboda N. Felicitas Giger Š. Novotný
       

Výsledky - 5. ročník

Výsledky - třídy

Skok daleký

1. místo: 5. A  
M. Žďánská P. Pelikán    
K. Pohanková J. Culek    
L. Trojanová F. Kubálek    

Hod míčkem

 
D. Kočárková T. Křehlík    
E. Laštovičková Z. Svoboda    
L. Trojanová T. Melichar    

Sprint

 
M. Žďánská J. Culek    
L. Trojanová P. Pelikán    
E. Laštovičková T. Křehlík    
->na úvodní stránku   ->na začátek stránky