základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

 

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Přespolní běh - okresní kolo

Žďár nad Sázavou, 5. října 2011

 

Dne 5.10.2011 se uskutečnilo okresní kolo žáků a žákyň v přespolním běhu.

Kvůli výstavbě lyžařského areálu v Novém Městě na Moravě (místo tradičního konání) proběhlo v lyžařském areálu Martina Koukala u Pilské nádrže ve Žďáře nad Sázavou.

Na domácích tratích se našim závodníkům dařilo a dosáhli velice dobrých výsledků.

V kategorii IV. obě družstva postoupila do krajského kola, Lenka Šoukalová a Václav Půža jednotlivé závody dokonce vyhráli.

Uznání však zaslouží všichni účastníci, kteří ve velmi dobré konkurenci příkladně reprezentovali naši školu.

 

Fotografie ze závodů

 

Kategorie III. – dívky (15 družstev, 79 závodnic) – 1 500m

Soutěž družstev:

1. Gymnázium Nové Město na Moravě 51
2. IV. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou 61
3. ZŠ Herálec 79
8. II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 157
 

Soutěž jednotlivkyň:

1. Pulgretová Kateřina Gymnázium Nové Město na Moravě 6:01
2. Teplá Eliška ZŠ Herálec 6:06
3. Černá Veronika ZŠ Herálec 6:28
19. Sáblíková Denisa II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:28
34. Havelková Nikola II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:39
41. Ruberová Lenka II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:57
63. Klimešová Veronika II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 8:41
66. Němcová Eliška II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 8:54
68. Cikrlová Pavla II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 9:16

 

Kategorie III – chlapci (20 družstev, 107 závodníků) – 2 000m

Soutěž družstev:

1. IV. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou 48
2. I. ZŠ Nové Město na Moravě 50
3. Gymnázium Nové Město na Moravě 74
12. II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 189

 

Soutěž jednotlivců:

1. Starý Michal Gymnázium Nové Město na Moravě 7:47
2. Nečas Martin V. ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou 7:54
3. Hladík Roman ZŠ Radostín 8:05
19. Franěk Vít II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 8:51
41. Dvořák Jakub II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 9:15
62. Koudelka Jonáš II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 9:39
64. Bednář Ondřej II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 9:41
68. Svoboda Jakub II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 9:45
82. Trejbal Ondřej II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 10:03
 

Kategorie IV. - dívky (16 družstev, 85 závodnic) – 1 500m

Soutěž družstev:

1. IV. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou 35
2. II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 53
3. V. ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou 99
 

Soutěž jednotlivkyň:

1. Šoukalová Lenka II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 6:22
2. Sádovská Michaela IV. ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou 6:22
3. Koudelová Eliška ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí 6:24
8. Řádková Eva II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 6:37
19. Štouračová Valerie II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 6:55
25. Šomanová Šarlota II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:00
29. Křivová Marie II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:05
32. Novotná Lenka II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 7:09

 

Kategorie IV. – chlapci (20 družstev, 115 závodníků) – 3 000m

Soutěž družstev:

1. II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 27
2. Gymnázium Žďár nad Sázavou 85
3. ZŠ Velká Bíteš 95

 

Soutěž jednotlivců:

1. Půža Václav II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 11:18
2. Beneš Viktor I. ZŠ Nové Město na Moravě 11:22
3. Mayer Daniel ZŠ Polnička 11:25
4. Malicki Dominik II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 11:26
5. Lacina Petr II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 11:27
17. Šmída Daniel II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 12:17
20. Váca Ondřej II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 12:18
66. Sedlák Oldřich II. ZŠ Komenského Žďár nad Sázavou 13:44

Mgr. Jiří Staněk

 

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky