7.B Machala Ondřej, 8.A Šmída Daniel, 8.B Macky Michal, 9.A Peška Jaromír, Toman Ondřej,
9.B Holcman Petr, Šimka Marek

Zápasy našeho mužstva:

II. ZŠ Žďár – V. ZŠ Žďár 4 : 4 (1 : 2)

Branky: Holcman, Machala, Šimka, Šmída

Hned první utkání bylo velice důležité z hlediska postupových ambicí našeho mužstva. Začali jsme sice dobře, ale z první střely soupeře jsme inkasovali. Zápas byl velmi vyrovnaný, soupeř nám však dával lekci z produktivity. Za stavu 1 :3 se však obraz hry začal měnit. Dostali jsme soupeře pod tlak a zaslouženě vyrovnali. Po hrubé chybě obrany jsme však opět prohrávali o gól. Vrhli jsme všechny síly do útoku, bohužel se nám nepodařilo využít přesilovou hru a vyrovnat se nám podařilo až v samém závěru

II. ZŠ Žďár – ZŠ Velká Losenice 14 : 0 (6 : 0)

Branky: Šmída 6x, Šimka 4x, Toman 2x, Machala, Holman

Vyloučení: Šmída

Zcela jednoznačné utkání z místy až odevzdaným soupeřem, který se na naši polovinu hřiště dostával jen sporadicky.

II. ZŠ Žďár – ZŠ Bohdalov 13 : 1 (9 : 0)

Branky: Machala 4x, Šmída 3x, Hoclman 3x, Šimka 2x, Toman

Pro postup z prvního místa ze skupiny jsme potřebovali nejslabšího účastníka turnaje porazit rozdílem dvanácti branek. Hned od úvodu utkání jsme začali tento cíl naplňovat. Poločasový výsledek naznačoval, že je to v našich silách. Po přestávce však naši hráči nepochopitelně znervózněli, začali hrát více individuálně a brankostroj se zadrhl. Ještě hůře bylo, když se soupeři z náhodného protiútoku podařilo vstřelit branku. Kýženého brankového rozdílu se nám podařilo dosáhnout velice šťastně několik sekund před koncem.

Semifinále:

II. ZŠ Žďár – ZŠ Nové Město 3 : 4 (1 : 3)

Branky: Machala 2x, Holcman (tr. sřílení)

Vyloučení: Macky

Semifinálové utkání, s rozhodně přijatelným soupeřem, jsme začali doslova tragicky. Po dvou minutách jsme prohrávali o tři branky. Přesto naši hráči neztráceli víru v postup a příkladně zabojovali. Do poločasu se nám podařilo snížit a po přestávce jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili a po zásluze vyrovnali. Bohužel euforie byla asi příliš veliká a naši hráči se snažili rozhodnout utkání ještě v řádné hrací době. Vše ještě umocnilo chycené trestné střílení. Nevyužili jsme řadu dobrých příležitostí a po hrubé chybě opět inkasovali. Na tento gól se nám již odpovědět nepodařilo a naše cesta za vysněným postupem dosti překvapivě skončila již v semifinále.

Utkání o 3. místo:

II. ZŠ Žďár – V. ZŠ Žďár 2 : 6 (1 : 5)

Branky: Hoclman, Šmída

Utkání dvou zklamaných týmů (i soupeř měl velmi blízko k postupu) začalo velmi podobně jako předchozí. Brzy jsem prohrávali o dvě branky, a i když se nám podařilo snížit, soupeř byl jednoznačně lepší. Odehráli jsme nejhorší poločas na turnaji. Hráči kupili chybu za chybou a rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší. Po přestávce jsme přeci jen sebrali zbytek sil a pokusili se nepříznivě se vyvíjející utkání ještě zvrátit, ale to se nám již nepodařilo. Skončili jsem tedy na nepopulárním čtvrtém místě. Do krajské eliminace postoupilo zaslouženě družstvo IV. ZŠ.