MŠMT

Úspěchy našich žáků

školní rok 2004/05

Sportovní soutěže

• Žákyně čtvrtých a pátých tříd uspěly 27.4. v okresním kole ve vybíjené a umístily se na 3. místě.
    Složení družstva: T. Kadlecová, G. Sobotková, L. Pulkrábková, K. Křehlíková, P. Dolíhalová, I. Petříčková, Z. Katolická, J. Šípková, J. Mlčochová, L. Kříbalová, N. Schmiedová
  • Ve čtvrtek 21.4. se v naší tělocvičně konalo okresní kolo soutěže ve šplhu pro 1. stupeň. Nejlépe se umístil Jan Major, vyhrál mezi chlapci ze 3. třídy.
    Podrobnosti o soutěži zde. Fotografie z průběhu soutěže zde.
  • Smíšená družstva 4. ročníků se zúčastnila turnaje ve vybíjené ve středu 20.4.
    Naši žáci se umístili na 4. místě z celkového počtu 13 družstev.
  • 20. 4. se naši starší žáci zúčastnili okresního přebou ve volejbale. Ve své skupině zvítězili, ve finále skončili na 3. místě.
    Složení družstva: Ondráček Michal, Ondráček Matěj, Mašek Jan, Starý Jan, Růžička Milan, Golemba Karel, Pavlíček Kamil, Slavík Patrik
    Podrobnosti o soutěži zde. (soubor doc, MS Word)
  • Krajské kolo v basketbale se konalo 11. 4. v Jihlavě.
    Zvítězilo naše družstvo starších žáků
    . ve složení: Lukáš Vacek, Tomáš Melichar, Matěj Ondráček, Karel Petroš, Michal Ondráček, Milan Růžička, Filip König, Marek Plieštik.
    Informace zde.
  • Okresní kolo v basketbale se konalo 15. a 16. 3. Družstva starších žáků a mladších žákyň obsadila 1. místa. Starší žáci postoupili do krajského kola (Jihlava 11. 4.).
    Fotografie z utkání mladších a starších žáků zde.
  • Okrskové kolo v basketbale se konalo 3. 3. Starší žáci obsadili 1. místo a postoupili do okresního kola. Informace zde.

• Okrskové kolo soutěže ve šplhu se konalo u nás ve škole 8. 2.
    Informace a výsledky našich žáků zde.

• Vánoční turnaj v basketbalu (žďárské ZŠ)
    V úterý 21.12. jsme pořádali basketbalový turnaj.
    Zvítězilo družstvo z naší školy ve složení:
    Podrobnosti zde.

• Florbal (okrskové kolo - dívky)
    Družstvo našich děvčat z 8. a 9. ročníku se umístilo na 5. místě.
    Reprezentovaly nás:
    Petra Marková, Ludmila Křivová, Andrea Žáková, Lenka Očovská (9.A)
    Veronika Homolová (9.B)
    Barbora Vacková, Petra Pospíšilová, Veronika Horká, Šárka Beznosková, Romana Trubačíková (8.B)

• Přespolní běh (okresní kolo)
    Ve čtvrtek 14. 10. soutěžilo v Novém Městě na Moravě 20 našich žáků v přespolním běhu.
    Výsledky v jednotlivých kategoriich zde

Olympiády

• Výsledky školního kola biologické olympiády zde.

• Okresní kolo zeměpisné olympiády se konalo 4. 3.
    Z naší školy se ho zúčastnili: Václav Sitař, 6.B (4. místo), Martin Poledna 8.B (8.-9. místo) a Michal Vytlačil, 9.A (19.-21. místo)
    Celkové výsledky soutěže zde.

• Okresní  kolo dějepisné olympiády se konalo 9. 2.
    Zúčastnily se ho V. Homolová, 9.B (8. místo) a H. Žáková, 9.B (18.-19. místo).

Matematická soutěž KLOKAN

• V pátek 18. 3. proběhlo školní kolo matematické soutěže Klokan.