základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 622 404

jídelna, 2. ZŠ:

566 625 164

 

sportovní hala:

566 621 922

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Úspěchy našich žáků

školní rok 2012/13

 



Talent Vysočiny 2013 - 21. 6. 2013

V pátek 21. 6. proběhlo ve žďárském Domě kultury Slavnostní vyhlášení ceny Talent Vysočiny 2013.
Mezi 45 žáky, které vybrala krajská nominační komise, byli 3 žáci naší školy:
Marie Křivová (9. B) - kategorie Sportovní obor (biketrial)
Jonáš Rosecký (8. B) - Technický obor (programování...)
Michal Sláma (9. A) - Přírodovědný obor (chovatelství).
Ze tří našich žáků získali ocenění Talent Vysočiny dva - Marie Křivová a Jonáš Rosecký.
Podrobnější informace

 

Vítěz 2013 - 7. 6. 2013

V pátek 7. 6. byli čtyři naši žáci pozváni na slavnostní vyhlášení nejlepších řešitelů školních soutěží a olympiád Vítěz 2013.
Vyhlášení se zúčastnili: Andrea Kadlecová, Jonáš Rosecký, Martin Pastyřík (všichni 8.B), Michal Bukáček (9.B)
Několik fotografií z vyhlášení


 Sportovní soutěže

Atletické závody Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Okresní kolo: 6. 6. Naše družstvo zvítězilo.
V jednotlivcích obsadili 1. místo ve své kategorii O.Machala (8.B), Z.Pachl (7.A)
Krajské kolo: 18. 6. Naše družstvo obsadilo 6. místo.
V jednotlivcích si nejlépe vedli B.Slivková (7. místo) a M.Štěrba (8. místo), oba z 8.B.

 

Olympijský den - 11. 6. 2013

V mnoha sportovních disciplínách soutěžili všichni žáci 1. stupně.

Učitelům tradičně pomáhali deváťáci a letos také několik žáků 8. ročníku.
Podrobnosti o průběhu olympijského dne.
Fotografie z průběhu dne a stupně vítězů
Poděkování sponzorům - soubor doc.

 

Atletický čtyřboj - krajské kolo, 29. 5., Třebíč

Družstvo dívek obsadilo 4. místo.

Atletický čtyřboj - okresní kolo, dívky - kategorie III, 29. 5., Žďár  n. S.

Družstvo dívek obsadilo 6. místo

Atletický čtyřboj - okresní kolo, chlapci - kategorie IV, 23. 5., Velké Meziříčí

Družstvo dívek obsadilo 2. misto a postupuje do krajského kola

Reprezentovaly nás: Novotná Lenka (1. místo v jednotlivcích), Slivková Barbora, Křivová Marie, Havelková Nikola, Kuncová Nikol

 

Preventan Cup - krajské kolo, 23. 5., Havlíčkův Brod

Krajského kola turnaje  ve vybíjené Preventan Cup se zúčastnilo družstvo:
D.Dobrovolný, M.Zažímal, M.Jindra, L.Slavíková, B.Machalová, D.Krmášek, M.Trejbal, R.Sadovský, O.Balcar, A.Krejčí, Š.Svoboda a J.Lacina

Naši žáci vybojovali krásné 2. místo.

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo, 21. 5., Třebíč

Naše družstvo mladších žáků skončilo na 3. místě.
Reprezentovali nás: O.Machala, J.Dvořák, O.Bednář, M.Štěrba, F.Šípek, J.Rymeš, D.Remar.

Podrobné výsledky a výkony jednotlivců ve formátu pdf

 

Okresní finále fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup, 17. 5., Velké Meziříčí

Naše družstvo ve složení: O.Balcar, A.Krejčí, M.Pelikán, J.Osmík, Š.St.Sukup, D.Dobrovolný, M.Jindra, M.Zažímal, M.Hrubý, M.Trejbal a T.Pachl obsadilo 3. místo.

 

 

Pohár rozhlasu - okresní kolo, 14. a 16. 5. 2013

kategorie IV, čtvrtek 16. 5., Velké Meziříčí

chlapci: 2. místo

družstvo: M.Bukáček, P.Golemba, J.Gončar, T.Kazda, L.Kubálek, D.Malicki, M.Macky,D.Šmída

dívky 4. místo
družstvo: N.Havelková, A.Holá, N.Jindrová, N.Kuncová, D.Sáblíková, V.Seidlerová, B.Slivková, V.Slonková

místo jméno disciplína místo jméno disciplína
1. J. Gončar běh 60 m 3. B. Slivková běh 60 m
1. D. Malicki běh 1 500 m 2. V. Seidlerová skok vysoký
2. P. Golemba běh 1 500 m      

 

kategorie III, úterý 14. 5., Žďár nad Sázavou

chlapci: 1. místo,
družstvo: O.Bednář, J.Dočekal, J.Dvořák, T.Křehlík, O.Machala, Z.Pachl, D.Remar, F.Šípek, M.Štěrba

dívky 4. místo
družstvo: S.Dvořáková, D.Kočárková, E.Lacinová, L.Matušková, T.Němcová, N.Poulová, S.Remarová, L.Matušková, M.Žďánská

místo jméno disciplína místo jméno disciplína
1. O. Machala běh 60 m 1. O. Machala skok daleký
2. O. Bednář běh 1000 m 1. štafeta  
1. M. Štěrba skok vysoký 3. S. Remarová běh 60 m

Tabulka celkových výsledků ve formátu xls.

 

Mc Donalds Cup - okrskové kolo, 2. 5. 2013

Družstvo 1.-3. ročníku obsadilo 3. místo.

Chlapci ze 4. a 5. ročníku zvítězili a postoupili do okresního kola, které bude 17. 5. ve Velkém Meziříčí.

Podrobnosti o průběhu turnaje a fotografie.

 

Orientační běh - okresní kolo Přeboru škol, 24. 4. 2013

Závody v orientačním běhu si odpoledne k Orlovně přišlo vyzkoušet 20 žáků 4. - 8. ročníku.

Chlapci a děvčata z 1. stupně zvítězili v soutěži družstev (kat. II),

dívky ze 6.B obsadily 2. místo v soutěži družstev (kat. III. a IV).

V jednotlivcích si nejlépe vedli:

2.  Veronika Vášová 2. Michal Sedlák 2. Nelly Polanská
3.  Aneta Marková 3. Adam Krejčí 4. Anelli Niederlová
4. Karolína Hotovcová 4. Ondřej Zatloukal    
    5. Dominik Samek    
    6. Michal Hrubý    

Podrobnosti na stránkách soutěže: http://pzr-prebor-skol.webnode.cz/

 

Preventan Cup - vybíjená 1. stupeň, okresní kolo, 24. 4. 2013

Za naši školu nastoupili: David Dobrovolný, Mikuláš Zažímal, Matěj Jindra, Lenka Slavíková, Barbora Machalová, Dominik Krmášek, Michal Trejbal, Radek Sadovský, Ondřej Balcar, Adam Krejčí, Šimon Svoboda a Jakub Lacina. Naše družstvo zvítězilo a postupuje do krajského kola.
Podrobnosti o zápasech

 

Šplh - okresní kolo, 11. 4. 2013

Závodů se zúčastnilo 82 dětí z 18 škol.
Z naší školy se nejlépe umístili:
1. ročník: Pavel Osmík - 3. místo
3. ročník: Tomáš Jeřábek - 1. místo
4. ročník: Eileen Niederlová - 3. místo
5. ročník: Lenka Slavíková - 1. místo
Podívejte se na fotky z průběhu závodů a na stupně vítězů.
Podrobné výsledky ve formátu xls nebo ve formátu pdf.

 

Basketbal (kat. III) - krajské kolo, 10. 4. 2013

Naše družstvo ve složení D.Remar (6.B), P.Burian, J.Culek (7.A), J. Sádecký (7.A), O.Bednář, J.Sádecký (7.B), M.Šorf (8.A), J. Smolík (8.B) obsadilo 3. místo.
Podrobnosti o zápasech

 

Basketbal (kat. IV) - okresní kolo, 4. 4. 2013

Naše družstvo ve složení M.Šorf, F.Vacek (8.A), T.Kazda, J.Smolík (8.B),
D.Malicki
(9.A), P. Golemba, P.Pastyřík (9.B) skončilo na 5. místě.
Podrobnosti o zápasech

 

Basketbal (kat. III) - okresní kolo, 21. 3. 2013

Naše družstvo ve složení M.Klukan, D.Remar (6.A), P.Burian, J.Culek (6.B), J.Sádecký (7.A), O.Bednář, J. Sádecký (7.B), M.Šorf (8.A) ve všech utkáních zvítězilo a postupuje do krajského kola.
Fotografie ze zápasů a podrobný popis jednotlivých utkání.

 

Florbal - republikové finále, 19. - 20. 3. 2013

Ve finále nás reprezentovali: L.Jambor, R.Klement, Z.Svoboda (6. B), J.Koudelka, Z. Pachl (7.A), O.Bednář, M.Doležal, J.Dvořák. Naše družstvo obsadilo 6. místo.
Podrobný popis utkání a Několik fotografií z finálových zápasů

 

Florbal - TOP 8 východ - 1. stupeň, 20. 3. 2013

Dne 20.3. 2013 proběhl v Olomouci florbalový turnaj TOP 8 VÝCHOD, do nějž se kvalifikovali přes okresní kolo a krajskou eliminaci i žáci 1. stupně naší školy.

Naši žáci skončili na 8. místě.
O turnaji

 

Šplh - okrskové kolo, 14. 3. 2013

Zúčastnilo se asi 70 dětí z 9 škol. Z naší školy se nejlépe umístili:
1. r. - chlapci: Pavel Osmík
3. r. - chlapci: Tomáš Jeřábek
3. r. - dívky: Aneta Landsmannová
4. r. - dívky: Eileen Niederlová
5. r. - chlapci: Vítězslav Moučka
5. r. - dívky: Lenka Slavíková
Několik fotografií a pohledy na stupně vítězů.

Podrobné výsledky ve formátu XLS a ve formátu PDF

 

Florbal - kvalifikace, chlapci kategorie III, 28. 1. 2013

V pondělí 28. 1. bojovali naši florbalisté v kvalifikačních utkáních o postup do finále.
Družstvo ve složení M. Trejbal (5.C), L. Jambor, T. Křehlík, R. Klement (6.B), J. Koudelka, Z. Pachl, M. Dočekal, O. Trejbal (7.A),  O. Bednář, J. Dvořák (7.B), O. Machala (8.B) oba zápasy vyhrálo a postupuje do celostátního kola.
Podrobný popis utkání a několik fotografií

 

Vánoční laťka - skok vysoký, 18. 12. 2012

Naše skromná výprava si ve Velkém Meziříčí vedla více než dobře a podařilo se nám ukořistit dvě místa na stupních vítězů.

Výsledky:

Dívky: 2. místo: Seidlerová Vendula (8.B) - 143 cm, 7. místo: Klimešová Veronika (8.B) - 134 cm.
Chlapci: 3. místo: Kubálek Lukáš (9.B) - 152 cm, 10. Gončar Josef  (9.A) - 146 cm

Několik fotek ze závodů

 

Florbal - krajské kolo, chlapci kategorie III, 13. 12. 2012

Družstvo ve složení M.Trejbal Michal (5.C), L.Jambor, T.Křehlík, R.Klement (6.B), J.Koudelka, Z.Pachl, M.Dočekal, O.Trejbal (7.A), O.Bednář, J.Dvořák (7.B), O.Machala (8.B) krajské kolo vyhrálo.
Přečtěte si, jak zápasy probíhaly a podívejte se na fotky.

 

Florbal - krajské kolo, chlapci - 1. stupeň, 11. 12. 2012

V úterý 11. 12. se zúčastnilo družstvo chlapců z 1. stupně krajské eliminace v Jihlavě.
Reprezentovali nás: O.Balcar, T.Doležal, T.Hrubý, K.Koloušek, S.Pecka, Š.S.Sukup, D.Dobrovolný, M.Zažímal, M.Hrubý, T.Pachl, M.Trejbal.
Chlapci turnaj vyhráli a postupují dál.
 

Florbal - okrskové kolo, dívky - kategorie IV, 29. 11. 2012

Florbalové zápolení pokračovalo ve čtvrtek 29. 11. okrskovým kolem - dívky, kategorie IV.
Naše družstvo ve složení V.Klimešová (8.B), M.Křivová, B.Králíčková, A.Holá, N.Jindrová, G.Pátková, L.Novotná (všechny 9.B) skončilo na 3. místě.
Podrobnosti o zápasech

 

Florbal - okrskové kolo, chlapci - kategorie IV, 22. 11. 2012

Reprezentovali nás: O.Machala (8.B), P.Keclík, D.Malicki, D.Šmída (9.A), M.Koudelka, D.Landsman, M.Macky, T.Zatloukal (9.B).

Chlapci obsadili 4. místo.

Podrobnosti o zápasech
Společná florbalová fotogalerie (listopad 2012)

 

Velký florbal - okresní kolo, chlapci kategorie III, 13. 11. 2012.

Reprezentovali nás: L.Jambor, R.Klement, T.Křehlík, M.Vytlačil (6.B), M.Dočekal, J.Koudelka, Z.Pachl, O.Trejbal (7.A), O.Bednář, J.Dvořák (7.B), O.Machala (8.B).
Naše družstvo zvítězilo a postupuje do krajského kola.
Podrobnosti o zápasech

 

Florbal - okresní kolo, 1. stupeň, 13. 11. 2012

Naše družstvo v sestavě: O.Balcar, T.Doležal, T.Hrubý, K.Koloušek, S.Pecka, Š.S. Sukup, D.Dobrovolný, M.Zažímal, M.Hrubý, T.Pachl v turnaji zvítězilo a postoupilo do krajského kola.
Podrobnosti o zápasech

 

Stolní tenis - krajské kolo, 9. 11. 2012

Účastníci: Hamáková Pavlína (6.B.), Němcová Eliška (7.B.)

V pátek 9. 11. 2012 se naše dvě reprezentantky účastnily krajského kola ve stolním tenisu v Hrotovicích a vedly si velice úspěšně.

Nedaly soupeřkám ani v jednom setu šanci a nenechaly je tak uhrát jediný bod.

Celý turnaj vyhrály naprosto s přehledem a bez zaváhání. Gratulujeme!

 

Malý florbal - okrskové kolo, dívky - 8. 11. 2012

Družstvu ve složení: B.Kučerová (6.A.), E.Lacinová, N.Poulová (7.A.), E.Němcová, T.Němcová, L.Matušková, T. Benešová, E.Podsedníková (7.B.) se příliš nedařilo, dívky skončily na 4. místě.
Podrobnosti o utkáních

Malý florbal - okrskové kolo, chlapci - kategorie III - 6. 11. 2012

Naši školu reprezentovali: M. Trejbal (5.C), L. Jambor,  T. Křehlík, Z. Svoboda (všichni 6.B), J. Koudelka, Z. Pachl, O. Trejbal (7.A), M. Dočekal (7.B).
Naše družstvo zvítězilo a postupuje do okresního kola.
Podrobnosti o zápasech.

 

Stolní tenis - okresní kolo, 31. 10.

Reprezentovaly nás: Pavlína Hamáková (6. B) a Eliška Němcová (7. B).

Děvčata v okresním kole zvítězila a postupují do krajského kola.
Podrobný popis utkání.

 

Coca Cola Cup - školský pohár v kopané, kvalifikace, 11. 10. 2012

Naše družstvo (15 žáků 2. stupně) sehrálo kvalifikační utkání s týmem Gymnázia ve Žďáře n. S. a zvítězilo 3:1.
Popis utkání

 

Přespolní běh - okresní kolo, 4. 10. 2012

Z naší školy se závodu zúčastnila 4 družstva chlapců a dívek ze 2. stupně.
Mladší i starší žáci vybojovali shodně 3.místo, nejlépe se  umístil Dominik Malicki (5. místo) a Daniel Šmída (6. místo), oba z 9.A.
Mladší dívky skončily na 8. místě a starší dívky byly sedmé.
Podrobný popis závodů a Fotky ze závodu
 


Vědomostní soutěže

Soutěž v programování, finále, 22. 6. 2013

V pátek 21. 6. se vypravili J. Rosecký a M. Bukáček na celostátní finále Soutěže v programování, které se konalo v Janských Lázních.
Jonáš Rosecký
obsadil v kategorii Programování - žáci výborné 7. místo,
Michal Bukáček
v kategorii Kancelářský software skončil podobně - na 8. místě.

 

Všeználek - krajské kolo, 22. 5. 2013

Ve středu 22. 5. proběhlo ve žďárském Domě dětí krajské kolo vědomostní soutěže Všeználek.
Zúčastnilo se i družstvo 5.A naší školy ve složení: A.Švaňhalová, Ž.Slámová, K.Fialová, J.Hofmanová.
Děvčata vybojovala mezi pěti zúčastněnými družstvy z celého kraje pěkné 3. místo.
Všichni zúčastnění prokázali velmi dobré znalosti z různých oborů.
 

Archimediáda - okresní kolo, 16. 5. 2013

Alžběta Slámová – 7. místo, Matěj Bukáček – 10 .místo, Adéla Samková – 16. místo.
 

Office Arena - celostátní finále, 9. 5. 2013

Ve čtvrtek 9. 5. se Jonáš Rosecký (8. B) a Michal Bukáček (9. B) zúčastnili celostátního finále soutěže Office-Aréna v sídle společnosti Microsoft v Praze.
Oba úspěšně obhájili svoje práce, Jonáš Rosecký obsadil výborné 3. místo.

Podrobnosti a fotogalerie na webu soutěže: www.soutez-arena.cz

 

Pythagoriáda - okresní kolo, 2. 5. 2013

Z naší školy se zúčastnilo 17 žáků 5. ročníku, 6 šesťáků, 3 sedmáci, 5 osmáků
Úspěšnými řešiteli se stali:
5. r.: Z. Rudelová, K. Fialová, A. Švaňhalová (všechny 10 bodů), Ž. Slámová, M. Zažímal (9 b.)
6. r.: J. Dítě (15 b.), F. Kubálek (12 b.), N. Polanská (10 b.)
8. r.: J. Rosecký (14 b.), M. Pastyřík (10 b.)

 

Baltie 2013 - mezinárodní kolo, 26. - 27. 4. 2013

Vynikajícího výsledku dosáhl Jonáš Rosecký

V polském Krakowě obsadil ve své kategorii 5. místo.

Výsledky na www.baltie.net.

 

Office Arena - krajské kolo, 24. 4. 2013

Do krajského kola soutěže Office Arena, které se konalo 24. 4., byli nominováni Michal Bukáček (9. B), Magdaléna Zedníčková a Jonáš Rosecký (oba 8. B).
Všichni soutěžící odvedli velmi pěkné výkony a Michal Bukáček a Jonáš Rosecký postoupili do celostátního finále, které bude 9. 5. v Praze.

 

Besipáček žďárský - finále, 23. 4. 2013

Výsledky našeho družstva:

  • Jonáš Rosecký: 1. místo
  • Ondřej Balcar a Pavel Černý: 3. místo
  • Veronika Peterová: 7. místo

Podrobnosti o soutěži a Fotky ze slavnostního vyhlášení výsledků

 

Soutěž v programování - krajské kolo, Třebíč 18. 4. 2013

1. místo: Jonáš Rosecký (8.B, kategorie Programování)

2. místo: Michal Bukáček (9.B, kategorie Kancelářské aplikace).
 

Matematická olympiáda - okresní kolo, 17. 4. 2013

Soutěže se zúčastnilo 9 žáků, úspěšnými řešiteli se stalo 6 žáků:
Z6: Jindřich Dítě (6.B) 11.-13. místo
Z7: Simona Dvořáková (7.B) 13.-18. místo
Z8: Martin Pastyřík 8.-9., Magdalena Zedníčková 10.-11., Jonáš Rosecký 12. (všichni 8.B)
Z9: Michal Bukáček (9.B) 12. místo
 

Fyzikální olympiáda - okresní kolo, 26. 3. 2013

Okresního kola se  zúčastnilo 6 našich žáků.

Výsledky - kategorie F (8. ročník)

2. místo - Martin Pastyřík,

3. místo - Jonáš Rosecký,

14.-16. - Magdaléna Zedníčková, 26. Jonáš Karásek

Kategorie E (9. ročník)

15. - Alžběta Holá, 23. Michal Bukáček

 

Klokan - matematická soutěž, 21. 3. 2013

Soutěže se zúčastnilo 170 žáků 1. stupně a 107 žáků 2. stupně.
V jednotlivých kategoriích zvítězili:
Cvrček (2. a 3. ročník): Ondřej Studený (3.A)
Klokánek (4. a 5. ročník): Anna Švaňhalová (5.A)
Benjamín (6. a 7. ročník): Nelly Polanská (6.B)
Kadet (8. a 9. ročník): Michal Bukáček (9.B)
Podrobné výsledky ve formátu XLS nebo ve formátu PDF

 

Baltie 2013 - krajské kolo, 20. 3. 2013

Letošní soutěže Baltie 2013 (školní, okresní a krajské kolo) se zúčastnili Jonáš Rosecký (8.B) a Martin Vítek (7.B).

Jonáš Rosecký v krajském kole zvítězil a je nominován z 5. místa v celé ČR do mezinárodního kola, které se letos bude konat 26. - 28. 4. v polském Krakově.

 

Testování KALIBRO - 5. ročník

  naše škola 5.A 5.B 5.C ČR
ČJ 67,3 72,1 62,6 67,3 67,3
M 48,0 59,2 37,2 46,3 49,2
HU 70,1 74,4 66,1 68,9 68,2
63,0 70,8 56,6 60,5 63,1
AJ 66,7 70,4 60,9 67,6 65,9
EK 54,8 57,2 52,8 54,2 58,3

Tabulka zobrazuje porovnání úspěšnosti žáků v %.

 

Testování KALIBRO - 9. ročník

  naše škola 9.A 9.B zákl. školy v ČR
ČJ 65,2 56,1 70,1 67,6
M 47,3 39,7 51,3 50,6
HU 63,2 58,7 65,9 59,3
56,8 53,3 59,1 56,8
AJ 58,2 51,7 61,9 58,2
EK 61,4 55,6 64,7 59,1

Tabulka zobrazuje porovnání úspěšnosti žáků v %.

 

Soutěž v programování - okresní kolo, 13. 3. 2013

Jonáš Rosecký (8. B) zvítězil v kategorii Programování,

Michal Bukáček (9. B) obsadil 2. místo v kategorii Kancelářské aplikace.

 

Pythagoriáda - školní kolo, 28. 2. 2013

Matematické soutěže se účastnilo 96 žáků 5. - 8. ročníku, 25 z nich se stalo úspěšnými řešiteli.

V jednotlivých ročnících zvítězili:

5. r.: Kateřina Fialová, Šimon Bořil - oba 5. A

6. r.: Jindřich Dítě, 6. B

7. r.: Anna Čapková, 7. A

8. r.: Martin Pastyřík, 8. B

 

Internet - se mnou se bát nemusíš, soutěž kraje Vysočina

6. února jsme byli pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků.

  • 1. místo (hraný film - Jak se do lesa volá) - Jonáš Rosecký, 8. B
  • 3. místo (hraný film - Čtyři příběhy) - Denisa Sáblíková a kol. 8. B
  • 1. místo (webové stránky) - třída 9. B (9zdar.wz.cz)
  • 3. místo (hra) - Ondřej Bednář, 7. B

Fotografie ze soutěže

Stránky o soutěži - web kraje Vysočina

Videa 8. B - Čtyři příklady a J. Rosecký - Jak se do lesa volá jsou k vidění i ke stažení na školní síti (Vyuka / Video-prohlizeni / SoutezBI).
Adresa soutěžního webu 9. B - 9zdar.wz.cz, práce O. Bednáře (hra Nákupy po internetu) je součástí fotogalerie.

 

Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo, 6. 2. 2013

6. místo - Alžběta Holá (9. B)

9. místo - Nikola Mlčochová (9. B)

 

Dějepisná olympiáda - okresní kolo, 28. 1. 2013

Andrea Kadlecová (8. B) - 3. místo

 

Dějepisná olympiáda - školní kolo, 22. 11. 2012

Školního kola se zúčastnilo 26 žáků 8. a 9. ročníku, z nich bylo 11 úspěšných řešitelů:

8. A - F. Gregor

8. B - B. Slivková, A. Kadlecová, M. Smolík, L. Fuková, M. Pastyřík, P. Zítka, K. Machová

9. B - A. Holá, M. Křivová, P. Pastyřík

 

Soutěž v odborných dovednostech žáků ZŠ, 15. 11. 2012

Každý soutěžící řešil teoretický test a pak se věnoval svému tématu - dřevo, elektro, strojní specializace. Soutěžilo celkem asi 30 družstev.
Z naší školy se zúčastnila 4 tříčlenná družstva deváťáků.
Nejlépe si vedli Ludvík Rymeš, Josef Gončar a Michal Sláma (9.A), obsadili 5. místo.
Z 9.B se nejlépe umístili Petr Pastyřík, Patrik Golemba a Lukáš Kubálek (10. místo).

 

Bobřík informatiky - celostátní kolo, 14. - 16. 11. 2012

Celkem u nás soutěžilo 169 páťáků a žáků 2. stupně.
74
z nich dokázalo bobříka ulovit a stalo se tak úspěšnými řešiteli národního kola.
V jednotlivých kategoriích zvítězili:
Mini (5. r.) - Mikuláš Zažímal, 5.A - 157 bodů, plný počet ve své kategorii
Mikuláš se tak stal i jedním z vítězů národního kola.
Benjamin (6., 7. r.) - Alžběta Slámová, 7. B - 224 bodů
Kadet (8., 9. r.) - Martin Pastyřík, Jonáš Rosecký, 8. B - 221 bodů
Podrobné výsledky - úspěšní řešitelé nebo na www.ibobr.cz
 

Logická olympiáda - krajské kolo, 2. 11. 2012

Z naší školy se zúčastnilo 5 žáků prvního stupně a 1 žák 2. stupně.

V každé kategorii soutěžilo 50 dětí.

Naši si vedli velmi dobře, všichni se umístili na hodnocených místech (75% soutěžících).

Výsledky - kategorie A:

6. místo: Anna Švaňhalová (5. A), 7. místo: Lenka Slavíková (5. A), 20. místo: Ondřej Brož (5. C)

27. místo: David Kuhn (4. B), 31. místo: Jakub Mašek  (2. A)

Výsledky - kategorie B:

18. místo: Jonáš Rosecký (8. B)

Podrobnosti www.logickaolympiada.cz.

 

Logická olympiáda - nominační kolo, říjen 2012

Kategorie A (1. stupeň):
Z naší školy se zúčastnilo 47 žáků, z toho 5 žáků postupuje do krajského kola.
Jsou to: A. Švaňhalová (5.A), L. Slavíková (5.A), O. Brož (5..B), D. Kuhn (4.B), J. Mašek (2. A).
Kategorie B (2. stupeň):
Zúčastnilo se 11 žáků, J. Rosecký postupuje do krajského kola.
Krajské kolo proběhlo v pátek 2. 11. na gymnáziu v Havlíčkově Brodě.
Podrobné výsledky


Umělecké soutěže

Fotosoutěž Okamžik - školní kolo, 19. 6. 2013

Ve středu 19. 6. byly vyhlášeny výsledky školní fotosoutěže Okamžik.

Do soutěže přihlásilo svoje fotografie 11 žáků z 2. stupně.

Výsledky:

1. místo: Klára Rosecká (7. B)

2. místo: Jakub Sádecký (7. B), Jan Sádecký (7. A)

3. místo : Jakub Loula (8. A)

Několik fotografií

 

Mluvní projev - školní kolo, 25. 4. 2013

V jednotlivých ročnících zvítězili:

Jakub Mašek (2. ročník), Adam Pavlík (3.r.), Pavel Černý (4.r.), Matouš Malý (5.r.)

Podrobnosti o soutěži a pohled na stupně vítězů

Pěvecký sbor Sluníčka - soutěžní přehlídka v Třebíči, 12. 4. 2013

Po pěkném výkonu dosáhli zpěváčci naší školy na stříbrné pásmo, a tak obhájili své umístění z loňského roku.

 

Recitační soutěž - 1. stupeň, školní kolo - 7. 2. 2013

V jednotlivých ročnících zvítězili:

Viktorie Hadová (1.r.), Adam Polanský (2.r.), Terezie Blažková (3.r.), Jana Jagošová (4.r.) a Zuzana Rudelová (5.r.)

Podrobné výsledky a fotografie ze soutěže

 

Skřivan - 2. stupeň, 21. 12. 2012

Výsledky - jednotlivci:

1. Vojtěch Jozífek, 2. Martina Žďánská, Jonáš Rosecký, 3. Klára Jagošová

Výsledky - skupiny:

1. Klára Jagošová a Nelly Polanská (6.B), 2. Kateřina Studená a Barbora Kratochvílová (7.A),
3. Martina Žďánská a Pavlína Hamáková (6.B)

Soutěž uzavíralo tradiční taneční vystoupení 9. tříd.

Fotky ze Skřivana

 

Výtvarná soutěž Adventní kalendář - listopad, prosinec 2012

Od listopadu u nás probíhala výtvarná soutěž o nejhezčí adventní kalendář.
Kalendáře mohly přinést děti z prvního i druhého stupně, vyrobit ho mohly libovolnou technikou - bez použití počítače.
Nakonec školní vestibul ozdobilo 31 velmi pěkných a nápaditých kalendářů.
Díla hodnotily a bodovaly děti z 1. stupně:
1. místo: Nikola Brabcová (Červenobílý dort),
2. místo: Kryštof Loula (Sáňky),
3. místa: Tomáš Jeřábek (Chaloupka z perníku) a sourozenci Blažkovi (Modrá pyramida).
Prohlédněte si všechny výrobky.

 

Výtvarná soutěž - Prevence dětských úrazů, prosinec 2012

Sdružení Zdravá vysočina pořádalo výtvarnou soutěž pro žáky třetích tříd zaměřenou na rizika a prevenci dětských úrazů.
Z naší školy se výborně umístili Adam Pavlík (5. místo) a Tomáš Drdla (10. místo).
Celkem se soutěže zúčastnilo 187 dětí z celého kraje se 192 pracemi.
 

Skřivánek - 1. stupeň, 22. 11. 2012

1. ročník 2. ročník 3. ročník
1. Regina Slonková 1. Adam Polanský 1. Apolena Svobodová
2. Ondřej Blažek 2. Anja Zažímalová 2. Terezie Blažková
3. Nicol Hofmanová 3. Lenka Synková 3. Adéla Drápalíková
     
4. ročník 5. ročník  
1. Eillen Niederlová 1. Karolína Schmidtová  
2. Václav Ruber 2. Nikola Pavlíčková  
3. Sandra Stemberková 3. Mikuláš Zažímal  

Fotky - pohledy na stupně vítězů


Sběr

Soutěž ve sběru pomerančové kůry

Celkem žáci nasbírali víc než 500 kg,
Zvítězila třída 3. A - žáci dohromady nasbírali 79 kg.
Mezi jednotlivci na prvním stupni zvítězila
Lucie Janáčková ze 3.A - nasbírala 15,6 kg.
Na druhém stupni byl opět nejlepší
Jakub Stárek (8.A) - nasbíral 15,5 kg.
Podívejte se na podrobné výsledky.

 

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky